ADIM ADIM KUR'AN DİLİ, KUR'AN TAHLİLİ VB. FAYDALI KAYNAKLAR İÇİN...

(1/1)

Evvab:
http://www.neclayasdiman.com/news.php

Değerli kardeşler!

a) Hangi Müslüman Kur'an'ı anlayarak okumak istemez ki? Kur'an'ı az da olsa okumayı bilen herkesin kendi kendine bile olsa Arapça gramerini sıfırdan başlayarak en ileri seviyeye kadar öğrenebilecekleri "Adım Adım Kur'an Dili" adlı kitabımız interaktif CD ile birlikte olup onuncu baskısını yapmıştır. Bu kitapla hem Kur'an'ı anlayabilir hem de pratik konuşmanızı ve uydu kanallarından Arapça konuşmaları anlamanızı sağlayabilirsiniz. Konu anlatımı ve örnek cümlelerle beşbin kelime ve 1350 ayetin tahlil edildiği bu eserle Arapça dili sizin için artık bir sorun olmaktan çıkacaktır. (Büyük boy, 694 sayfa, indirimli fiyatı; 45 ytl)

b) Adım Adım Kur'an Dili'nin tatbikatı olmak üzere Fatiha, Bakara, Al-i İmran, Nisa.. gibi tüm Kur'an surelerinin kelime kelime (mazi, muzari, masdardan oluşan) sözlük, i'rab, meal ve tefsirini 36 tefsirden faydalanmak suretiyle inceleyen "Kur'an Tahlili" adlı eserimizin Enfal suresine olan kısmı çıkmıştır. Kalan 3 kitab mesaj yoluyla bildirilecektir. Yayın örneğini www.neclayasdiman.com adresinden inceleyebilirsiniz. ( Üç cilt indirimli fiyatı; 79 ytl)

c) Buna ilaveten Fatiha, Elif-Lam-Mim, Ayetü'l-Kürsi, Âmene'r-rasûlü, Yasin, Tebareke, Duhan, Fetih, Hucurat, Rahman, Haşr Suresinin son 5 ayeti ve Kıyame surelerinin sözlük, irap, meal ve tefsirini içeren "Kur'an'dan Seçme Sureler" adlı eserimiz de basılmıştır. (Büyük Boy, 1. hamur kağıt, 600 sayfa, indirimli fiyatı 29 ytl)

d) Ayrıca Namaz surelerinin de içinde bulunduğu müstakil olarak basılan "30. Cüz Tahlili" adlı eser Kur'an'ın son cüzünün sözlük, irap, meal ve tefsirini içermektedir (Büyük Boy, 1. hamur kağıt, 651 sayfa, indirimli fiyatı 29 ytl)

d) Herkesin anlayabileceği bir dille yazılmış olan "Resmi Nikah ve Erkeklerin Eşlerine Vazifeleri" adlı bu eser bir doktora tezi olup kadınlar ve aile ilgili hadislerin tahlilini, zayıf ya da uydurma hadislerin ortaya koyduğu vahim sonuçların tarih boyunca etkisini işlemektedir (19 ytl).

e) "Nurlu Damlalar" adlı eser ise, günlük hayat ve faziletli amellerle ilgili hadislerin sahih olanlarının derlendiği bir kitaptır (15 ytl).

f) İlahiyat Önlisans Yardımcı Ders Kitabı 1. sınıf (Tüm kitabın tercümesi, alıştırmaların cevapları, soru bankası) (19 ytl)
g) İlahiyat Önlisans Yardımcı Ders Kitabı 2. sınıf (Tüm kitabın tercümesi, alıştırmaların cevapları, soru bankası) (19 ytl)

Bu eserlerle hayatını ve Kur'an'a bakış açısını ALLAH'ın izniyle değiştirmek ve Kur'an'ı anlayarak okumak isteyen arkadaşların 0536 301 10 79 nolu telefona ya da neclayasdiman@mynet.com adreslerine mesajlarını bekliyoruz.
Başarı duasıyla.

Not : Kargo ücreti bize aittir.

Dr. Necla Yasdıman
Temel İslam Bilimleri Doktoru
 Özel Cemre Dil Kursu Müdürü
0536 301 10 79
www.neclayasdiman.com

(Yaklaşık 1 ay önce Hocamla görüştüğümde,  belli başlı eserlerinin (ilk 3 cildi çıkan ve diğerleri de  hazırlık aşamasında olan, acizane bizlerin de yardımda bulunmakta olduğu "Kur'an Tahlili" isimli kitabları da dahil) 5 kitabının kampanyada olduğunu öğrenmiştim. Ama kampanya detaylarını unutmuşum. Ulaşmak isteyenler, yukarıdaki numara ve adreslerden irtibata geçebilirler..)

MüslümanGenç:
Adım Adım Kur'an Dili isimli kitabı incelemek isteyenler için bazı bölümler aşagıdaki linkdedir.

http://www.fikirder.org/forum/index.php?topic=1568.new#new

Evvab:

Güncelleyelim..

Navigasyon

[0] Mesajlar